Ako si objednať veľkosť topánok?

Pri objednávke je najlepšie do poznámky uviesť dĺžku chodidla ktorú prispôsobíme k danej veľkosti.Ak uvediete veľkosť usúdime podľa európskeho číslovania či Vám pošleme rovnakú veľkosť akú ste si objednali , väčšiu alebo menšiu .

Čítať ďalej

Dajú sa nosiť tenisky aj v zime?

Patríte práve medzi ľudí, ktorí sa nevedia vzdať ani cez zimu svojich obľúbených tenisiek? Ak je vaša odpoveď áno, nezúfajte, ani nemusíte. Aj počas sychravého zimného počasia môžete nosiť túto pohodlnú obuv, ak viete ako na to. 

Čítať ďalej

Ako správne nosiť sandále

Sandále nepochybne patria medzi obľúbenú letnú obuv a keďže ho má každá žena vo svojom šatníku, prečo ich nezačať nosiť trošku iným spôsobom? WomanMan magazine napísal krásny článok o tom, ako správne nosiť sandále, ktoré si tu môžete kúpiť. 

Čítať ďalej

Rozhovor pre topgirls.sk

Veľmi radi počujeme o niekom, kto si svojou vlastnou šikovnosťou a usilovnosťou plní sny. Reč je o Janke z Košíc, ktorá najprv vyrábala vlastné tenisky zdobené kamienkami a mašličkami. Prišiel však deň a rozhodla sa stať veľkou podnikateľkou.

Čítať ďalej

WomanMan magazine o jedinečných topánkach

Výber topánok na nadchádzajúcu sezónu je obrovský a móda sa mení každý rok. Ak máte svoj obľúbený kúsok o ktorom si myslíte, že už je out-of-fashion, nezúfajte. Nemusíte ich hneď vyhodiť do koša alebo ich darovať. Je tu spôsob, akým je možný oživiť každý jeden „nudný“ pár na jedinečný kúsok.

Čítať ďalej

V Novom čase o netradičnej záľube

Záujem je obrovský, a tak si študentka teologickej školy musela na svoje šikovné ručičky založiť živnosť. Každý pár lodičiek či čižiem je pritom originálom, ktorý už iná žena mať v skrinke na topánky nemôže.

Čítať ďalej