Všetko o Janke Lazarčikovej 4. júla 2017 – Rubrika: Blog

Nie som tá, ktorá Vám bude diktovať, čo si máte obliecť , ale tá, ktorá Vám ukáže svet mojimi očami.

Moje meno je Janka, mám 25 rokov a žijem v Košiciach. Študovala som na strednej obchodnej škole, neskôr na vysokej škole s odborom sociálna práca. Vysokú školu som po Bakalárovi opustila. Nenapĺňalo ma to tak, ako práca ktorú robím teraz.

Tvoriť ma bavilo od mala. Najprv som navštevovala umeleckú školu, kde som sa zdokonaľovala v kreslení, čo ma neskutočne bavilo, no pri strednej škole na kreslenie nezostal čas. Som človek tvrdohlavý , ktorý si ide za svojimi snami. A tak to je aj v tomto prípade, moja tvorba začala ako jeden sen, ktorý som si po prebudení pamätala tak intenzívne, že som mu úplne podľahla.

Dnes už to budú 2 roky čo tvorím a venujem sa móde a umeniu . Viac ako 800 vyrobených tenisiek , niekoľko stoviek spokojných zákazníčok, hodiny driny a zdokonaľovania sa. J&L Jedinečnosť a Luxus, znamenajú v prvom rade moje iniciály, no zároveň aj moju prácu, ktorá je mojou súčasťou, je to jedinečnosť a luxus , ktoré sú 2 hlavné piliere mojej práce .

Jedinečnosť, ktorú predstavuje každá moja tvorba, pretože neexistuje žiaden identický produkt. Tak ako každá žena je jedinečná a iná, tak tento odkaz dávam aj do svojej práce. Slovo Luxus bolo veľa krát skloňované a riešené . Spoločnosť dala tomuto slovíčku veľmi vysokú cenu ktorú si dovolí kúpiť len malo ktorá z nás.

Podstatou mojej práce je, aby každá žena sa cítila jedinečne a luxusne. Neznižujem cenu slovíčku luxus , to určite nie, len dávam možnosť, cítiť sa tak každej z nás.

Zdieľať:
« Ako správne nosiť sandále
Rozhovor pre topgirls.sk »